• پولخوفسکی: تیم فوتسال ایران متعلق به سیاره‌ای دیگر است
11/27 1394
پولخوفسکی: تیم فوتسال ایران متعلق به سیاره‌ای دیگر است


پولخوفسکی: تیم فوتسال ایران متعلق به سیاره‌ای دیگر استسرمربی فوتسال قرقیزستان می‌گوید تیم فوتسال ایران بازی فرازمینی ارائه می‌هد و تقابل با شاگردان ناظم‌الشریعه دشوار است.


آندری پولخوفسکی که تیم فوتسال قرقیزستان را به عنوان تیم دوم گروه A به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا 2016 رسانده است، در آستانه دیدار عصر فردا (چهارشنبه) شاگردانش برابر ایران به سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: می‌دانستیم که اگر به مرحله حذفی راه پیدا کنیم، فرصت خوبی برای بازی با ایران خواهیم داشت.

وی افزود: تیم ایران شانس اول پیروزی در این بازی است، چون سطح بازی‌‌اش خیلی بالاست. بازیکنان ایران در زمین به حریف فرصت فکر کردن نمی‌دهند. به لحاظ فردی آنها بازیکنانی مستعد و خلاق هستند، از این رو می‌دانیم که چه بازی دشواری پیش‌رو داریم. ما نباید بگذاریم ایران بازی معمول خود را به نمایش بگذارد.

سرمربی فوتسال قرقیزستان تأکید کرد: با تمام این شرایط همیشه شانس هم در بازی‌ها دخیل است. اگر 500 بار مقابل ایران بازی کنیم، شاید تنها یک بار شانس پیروزی به دست بیاوریم. سبک بازی آنها متعلق به سیاره‌ای دیگر است، ولی کسی چه می‌داند شاید این بازی تنها شانس ما مقابل آنها باشد.

قرقیزستان در حالی از ساعت 17:30 فردا (چهارشنبه به وقت تهران) در مرحله یک‌ چهارم نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا 2016 به دیدار ایران می‌رود که امید دارد تا با پیروزی در این بازی برای نخستین بار به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها برسد.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود